Nie masz jeszcze konta?

Zarejestruj się  
 • ⇒ Rejestracja trwa tylko 10 sekund
 • ⇒ Zobacz, co dzięki niej zyskasz!
 • ⇒ Promocje z Twojego miasta prosto na maila
 • ⇒ Co tydzień i zupełnie za darmo
 • ⇒ Podziel się znalezionymi promocjami i ofertami
 • ⇒ Oceniaj okazje innych internautów
 • ⇒ Dodawaj ulubione promocje do schowka
 • ⇒ Nie znikną nawet po zamknięciu przeglądarki
 • ⇒ Promocje z Twojego miasta na stronie głównej
 • ⇒ Już nie przegapisz najbliższych okazji
 • ⇒ Wymieniaj uwagi z innymi internautami
 • ⇒ Znajduj odpowiedzi na trapiące Cię pytania

O stronie

Z czym to się je?

Przypomnij sobie, ile razy przepłaciłeś, tylko dlatego, że nie wiedziałeś, że można zapłacić mniej? Nie pozwól, aby to się powtórzyło. Łowca Okazji to serwis dla wszystkich tych, którzy lubią promocje, zniżki, gadżety za darmo, wyprzedaże i wszelkie oferty cenowe. Okazje są posortowane według kategorii oraz lokalizacji, tak aby ułatwić przeglądanie strony. Dzięki nam nauczysz się jak korzystać z życia bez wydawania fortuny. U Łowcy Okazji, możesz podyskutować na forum z innymi internautami na wszystkie tematy, które związane są z pieniędzmi. Dodatkowo, oferujemy artykuły, w których zamieszczamy cenne wskazówki na temat oszczędzania i zarabiania.

Co daje rejestracja?

Przede wszystkim, rejestracja jest gwarancją, że żadne nowości w naszym ciągle rozwijającym się serwisie was nie ominą. Dodatkowo, pracujemy nad tym, aby strona po rejestracji była spersonalizowana. Na razie oznacza to, że jako zalogowany użytkownik, na stronie głównej zobaczysz najnowsze promocje ze swojego (wybranego podczas rejestracji) miasta. Poza tym, uzyskasz dostęp do forum, na którym możesz dyskutować z innymi Łowcami. Kolejnym przywilejem jest możliwość dodawania promocji. Co tydzień, każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma newsletter, informujący o nowościach i najciekawszych promocjach w serwisie. Z czasem, zakres usług dla zarejestrowanych użytkowników będzie się rozszerzał.

Jak zrodził się pomysł?

Potrzeba matką wynalazków:) Twórcami serwisu są młodzi ludzie, którzy banku nie okradli i w związku z tym często sami szukają zniżek i promocji. Zauważyliśmy, że czasami jest dosyć ciężko znaleźć różne okazje i trzeba niekiedy kilka godzin spędzić w internecie, żeby dotrzeć do właściwych informacji. Postanowiliśmy rozwiązać ten problem i stworzyć Łowcę Okazji.

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

 1. Zbieramy promocje z wielu miejsc, a nie tylko ze sklepów internetowych, czy hipermarketów. Mamy promocje online, lokalne, ze sklepów dużych i małych, z każdego zakątka Polski, z restauracji, z kręgielni, z fast foodów, z aptek... Nie sposób wszystkiego wymienić, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
 2. Nie jesteśmy niczyją kopią. Na pomysł wpadliśmy sami, na nikim się nie wzorowaliśmy. Dlatego właśnie nie jesteśmy kolejną porównywarką cen, czy wyszukiwarką produktów. U nas NIE dowiesz się, że suszarka mała z dyfuzorem kosztuje jedyne 89,99zł, a truskawki kilogram tylko 3zł. Dla nas to nuda. U nas dowiesz się za to, kiedy w pizzerii w twoim mieście można zjeść o 50% taniej i że dzisiaj w klubie za rogiem wejście jest za darmo. Prawda, że widać różnicę?
 3. Dajemy naszym użytkownikom dojść do głosu. Możesz komentować i oceniać istniejące promocje, a nawet dodawać własne okazje. Jeżeli odkryjesz, że jedna z ofert jest oszustwem, możesz ostrzec innych! Boisz się, że przedstawiciele firm będą udawać zwykłych użytkowników i w ten sposób będą zwalczać konkurencję, a siebie promować? Bez obaw, przy każdym komentarzu będzie IP piszącego. Pracujemy nad tym, żeby można je było kliknąć. Poza tym, w najbliższej przyszłości uruchomimy konta dla firm, a firmom będzie opłacało się je założyć. Komentarze firm będą specjalnie oznaczane i dzięki temu będziesz wiedział z kim masz do czynienia.